L'grandé, 2005 yılında piyasaya sürdüğümüz ilk ürünümüzün başarısını temel alarak bu markayı 2022 yılında yarattık. Arzumuz her zaman aynı kaldı: zarif, zamansız ve fonksiyonel ürünler sunmak. Aracıları ortadan kaldırmaya karar vererek, %100 şeffaf ve siz müşterilerimizle doğrudan temas halinde olan bir 21. yüzyıl markası yaratmak istedik. Evimize hoş geldiniz, L'grandé'ye hoş geldiniz.

TASARIM

Tüm ürünler Milano'daki Stüdyoda, sürekli şıklık ve işlevsellik arayışıyla tasarlanmıştır. Milano ofisi tasarımlarla ilgileniyor ve İstanbul'daki atölyelerimiz koleksiyonların geliştirilmesinde bize destek oluyor.

ÜRETİM

Ürünlerimiz işinde uzman ustalarımız tarafından kendi atölyemizde üretiliyor. İstanbul'da üretim %100 yerli olarak gerçekleştirilmektedir. Yapım sürecinin büyük çoğunluğu ileri teknoloji makine ve ince işçilik ile elle yapılmaktadır.

DAĞITIM

Ürünlerimizin tek distribütörüyüz. Hiçbir bayi veya aracıyla çalışmıyoruz. Bu nedenle ürünlerimiz tüm yıl boyunca mümkün olan en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Yılın hangi zamanı olursa olsun her zaman doğru fiyata satın almanız için, elimizden geleni yapmaktayız.